Kdo Je Prepoznan Kot Najlepši športnik Olimpijskih Iger V Londonu

Pred kratkim so se športniki in športniki v Londonu potegovali za nagrade najprestižnejšega tekmovanja - olimpijskih iger. Tako gledalci na tribunah stadionov kot stotine milijonov televizijskih gledalcev po vsem svetu so napeto spremljali ta tekmovanja, skrbeli za svoje favorite in jim zaželeli uspeh. Med olimpijskimi igrami so se nekatere javne organizacije in agencije z raziskavo odločile, da bodo z anketo ugotovile, kateri športniki so zmagali na drugem tekmovanju - za naslov najlepših udeležencev.

Kdo je prepoznan kot najlepši športnik olimpijskih iger v Londonu

Fundacija Integration je skupaj z agencijo News Effector izvedla raziskavo med prebivalci neodvisnih držav na temo "Najlepša športnica olimpijskih iger 2012". V tej raziskavi je sodelovalo več kot 17.000 ljudi.

Posledično je bila Rusinja Karolina Sevastyanova, ki je osvojila zlato medaljo v skupinskem dvoboju v ritmični gimnastiki, prepoznana kot najlepša športnica. Tekačica Ksenia Vdovina je z njo nekoliko izgubila. Na tretjem mestu je bila priznana teniška igralka Maria Sharapova. Kdo ve, če bi Mariji v zadnjem dvoboju uspelo premagati prav tako slavnega Američana Williamsa, potem bi jo občinstvo morda postavilo na višje mesto.

Legendarna skakalka s palico Elena Isimbajeva, ki je v Londonu osvojila bron, je postala četrta. Častno peterko je zaokrožila Anna Alyabyeva, državljanka Kazahstana, ki je tekmovala v ritmični gimnastiki. Korak pod njo je bila njena športna kolegica - Ulyana Trofimova, ki je igrala za reprezentanco Uzbekistana. Pogum in odpornost te športnice si zaslužita občudovanje in najbolj prijazne besede, saj je nastopila, pravkar je pozdravila nogo po zlomu, ki ga je prejela na treningu tik pred olimpijskimi igrami!

Sedmo mesto je zasedla Aleksandra Gerasimenya, beloruska plavalka. Na gostovanju v Londonu je osvojila dve srebrni medalji. Osmo mesto je pripadlo ukrajinski triatlonki Juliji Evstratovi. Na deveto mesto je občinstvo postavilo našo telovadko Alijo Mustafino, ki je briljantno nastopila v Londonu, tam je osvojila zlato, srebrno in dve bronasti medalji.

In Ukrajinka Victoria Rybalko je zaokrožila teh častnih deset lepot CIS-a. Resda v Londonu ni mogla osvojiti niti ene medalje, a v očeh občinstva od tega ni postala manj očarljiva.