Kje Si Ogledati Finale Roland Garrosa

Odprto prvenstvo Francije v tenisu ali Roland Garros je eden najslavnejših in najprestižnejših teniških turnirjev. Na njem sodelujejo vodilni športniki, zmaga v finalu prvenstva pa je zaželena želja številnih teniških igralcev.

Kje si ogledati finale Roland Garrosa 2012

Prvenstvo Roland Garros 2102 je potekalo od 27. maja do 11. junija. Uradno naj bi se tekmovanje končalo 10. junija, a je bila zaradi dežja zaključna tekma med Rafaelom Nadalom in Novakom Đokovićem prestavljena na 11. junij. Zmagovalec turnirja je bil Rafael Nadal, ki je Đokovića premagal s 6-4, 6-3, 2-6, 7-5. Pri ženskah je Maria Sharapova v finalu Roland Garrosa prvič v karieri premagala zmago in s 6: 3, 6: 2 premagala Italijanko Saro Errani.

Ker se je Roland Garros 2012 že končal, si lahko končno tekmo ogledate le na posnetku. Na internetu lahko najdete veliko virov, ki omogočajo ogled tako neposrednih oddaj z najzanimivejših svetovnih športnih dogodkov kot tudi posnetkov že prirejenih.

Dober vir, ki na internetu predvaja številne športne dogodke, je spletno mesto Sport Online. Na njem si boste lahko v živo ogledali trenutna tekmovanja in v zapisu - že potekala. Če si želite ogledati finale Roland Garrosa, pojdite na spletno stran, v meniju na vrhu strani poiščite razdelek "Tenis". Pojdite nanjo in izberite povezavo "Reprize, celotni zapisi teniških tekem." Po tem poiščite oddajo, ki jo potrebujete, na seznamu, ki se prikaže, in začnite njeno predvajanje.

Na spletnem mestu Gool-Live si lahko ogledate posnetke različnih tekmovanj, vključno s tenisom. Za ogled finala Roland Garrosa poiščite na desni strani glavne strani meni "Kategorije odseka" in v njem izberite "Drugi športi" ter na novo odprti strani - "Tenis". Izberite vnos, ki vas zanima, in uživajte v ogledu igre. Ker se na spletno mesto nenehno dodajajo novi vnosi, boste za ogled finala Roland Garrosa morda morali vrniti eno ali dve strani na seznamu vnosov.

Na spletni strani First Diamond si lahko ogledate neposredne prenose teniških tekem in drugih športnih dogodkov. Pojdite na glavno stran spletnega mesta, izberite želeni odsek - Tenis. V njem boste videli seznam prihajajočih oddaj in njihov začetek.